LordMt2 | Örümcek Barones Odası

Örümcek Baronesin Yuvası

          Baronese Nasıl Gidilir?

Krallıklar için en büyük tehlikelerden bir tanesi olan örümcek zindanının derinliklerinden gelen acı çığlıklar herkesi korkutuyor! 3 kattan oluşan bu köhne zindanın 3. Katının sonundaki anıt vasıtası ile devasa boyutlardaki Örümcek Baronesin karşısına çıkmak mümkündür. Baronesi yok edip köyü bu tehlikeden kurtarmaya var mısın?

 

         Örümcek Baronesin Yuvasına Girmek için Gerekenler

         Örümcek barones ile karşılaşmak için 50 ve üstü levele sahip olmak gerekiyor. Level sınırı haricinde bir diğer unsur da giriş anahtarıdır. "Arachna Anahtarı" olaran bilinen bu anahtarın elde edilmesi için "Kraliçe Örümcek" kesilerek "Kraliçe Örümceğin Zehri" elde edilir ve bu örümcek zehri itemi "Uriel" e verilerek Arachna Anahtarı elde edilir.
Zorlu bir boss olan Örümcek Barones'in yuvasına kimse tek başına girmemelidir! Bu yüzden içeri girmek için grup şartı aranmaktadır. Grup başkanının anahtara sahip olması içeri girilmesi için yeterli olacaktır. Arachna anahtarına sahip olan grup başkanı anıta tıklayarak kendisini ve grup üyelerinin tamamını Örümcek Barones Yuvası'na ışınlayabilir.
 

 

         Örümcek Baronesin Yuvası'nda Yapılması Gerekenler

        Baronesin bulunduğu haritaya ilk girildiğinde içeride örümcek slotları ve "Örümcek Baronu" bulunmaktadır. İlk yapılması gereken Baron'un öldürülmesidir. Baron'dan "Arachna Flütü" düşer ve bu flüte sağ tıklanarak "Örümcek Yumurtaları" ve "Örümcek Barones" Çağrılır. Örümcek Yumurtaları Baronesin savunmasını arttırırken verdiği hasarı azaltır. Örümcek yumurtaları kesildikçe Barones daha kolay kesilecek ama daha çok hasar verecektir. Bu bilgiler doğrultusunda "Örümcek Barones" kesilir ve değerli eşyaları ele geçirilebilir.