LordMt2 | Boss Avcıları

Boss Avcısı Sistemi nedir?

Boss Avcısı Sistemi oyuncuların öldürdüğü boss ve kırdığı metin sayılarını kaydeden, kestiği her boss slota göre oyuncunun hanesine belli miktar BP(Boss Parası) ekleyen sistemdir.
F6 Entegreli bir sistemdir ve F6 tuşuna basıldığında karşımıza karakterin Boss Avcı Sistemindeki bilgilerinin yazdığı ekran gelir. Bu ekranda sistemle ilgili gerekli bilgiler, istatistik butonu, menü butonu ve oyuncunun toplamda kaç BP'ye sahip olduğu gösterilmektedir





Sistem İstatistikleri

İlk F6 Ekranındaki seçeneklerden biri olan İstatistik butonu, oyuncunun Boss Avcı Sistemi içerisinde sahip olduğu istatistikleri göstermektedir. Bossların hepsi aynı BP'yi vermez. Bu ekranda oyuncunun hangi boss slottan kaç tane kestiğini, toplamda kaç metin kırdığını görülmektedir. 3 opsiyonu bulunan bu pencerede "Geri" ile bir önceki menüye dönmek, "Kapat" ile pencereyi kapatmak ve "Menü" ile BP Menüsüne girmek mümkündür.





Boss Puanı Menüsü

Bu menü ise Boss Puanları ile işlem yapmaya yarayan menüdür. 2 opsiyonlu bu menüde "BP Puanı Dönüştür" seçeneği ile boss puanları pazar ya da ticaret yolu ile satılabilmek için BP Kuponuna dönüştürülebilirken aynı zamanda "BP Puani Transferi" seçeneği ile BP Puanları işlem gören çardan bir başka çara aktarılabilir.